Sosyal medya

Donanım

Yeni Macbook’u satın alacaksanız bir de bu aparatlara ihtiyacınız var

Dün Spring Forward etkinliğinde tanıtılan Apple’ın yeni MacBook’u bir hayli ses getirdi. Yeni MacBook’un en çok konuşan özelliklerinden biri ise cihazda sadece bir tane yeni Type-C USB bağlantısıyla beraber 3.5 mm jack girişinin olması. Eğer yeni MacBook’u satın almayı düşünüyorsanız muhtelemen haberimizde yer verdiğimiz bu iki akseasuarı da almanız gerekecek.

type

Bu aksesuarlardan ilki 19 dolar fiyat etiketine sahip USB’den USB Type-C adaptörü. Bu adaptör sayesinde Type-C protokülünü kullanmayan eski cihazlarınızı da yeni MacBook üzerinde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca bu aksesuarın eğer uzun kablolu versiyonunu isterseniz 2 metrelik kablolu bu adaptör için 29 dolar ödemeniz gerekecek.

İkinci ihtiyacınız olan aksesuar ise USB-C VGA çoklu port adaptörü. Bu aparat sayesinde hem VGA girişine hem de ekstra USB girişine sahip olarak dilerseniz ikinci monitör bağlayabiliyor ve aynı anda farklı bir cihazınızı da şarj etme imkânına sahip oluyorsunuz. Bu portun fiyatı ise Apple Store’da 79 dolar olarak listelenmiş durumda.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Kerem Enginar

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir