Sosyal medya
Huawei P40 reklamı

Kamera Kıyaslama

Xiaomi Mi A3 vs Meizu Note 9 kamera kıyaslaması

Xiaomi Mi A3 vs Meizu Note 9 kamera karşılaştırması

Xiaomi Mi A3 vs Meizu Note 9 kamera karşılaştırma videosu ile karşınızdayız! Son dönemin 2000 TL civarı fiyat segmentindeki iki gözde telefonu bu videoda karşı karşıya geliyor. Bakalım arka kamera ve ön kamera sonuçları neler gösteriyor?

Xiaomi Mi A3 vs Meizu Note 9 kamera karşılaştırması

İlk olarak Xiaomi Mi A3 modelinin kamera özelliklerini anlatacak olursak cihazda üçlü bir arka kamera kurulumu görüyoruz. Ana kamera F/1.8 diyafram değerine sahip ve 48 MP çözünürlüğünde. İkinci kamera 8 MP ve ultrageniş açı sensör olarak görev yaparken, üçüncü kamera 2 MP ve derinlik algılayıcısı olarak çalışıyor. Ön tarafta ise 32 MP‘lik F/2.0 diyafram değerine sahip bir ön kamera mevcut. Cihazın hiçbir kamerasında OIS desteği bulunmuyor.

Xiaomi Mi A3

Meizu Note 9 modelinde ise çift arka kamera kurulumu görüyoruz. Ana kamera yine 48 MP çözünürlüğünde ve F/1.7 diyafram değerine sahip. Öte yandan ikinci kamera ise 5 MP‘lik derinlik algıyacısı olarak çalışıyor. Son olarak ön kamera ise F/2.0 diyafram değerine sahip ve 20 MP çözünürlüğünde. Bu modelde de hiçbir kamera modülünde OIS desteği bulunmuyor.

Meizu Note 9

İki cihazın fiyatlarını karşılaştırdığımızda Xiaomi Mi A3 modeli 1999 TL ile satılırken, Meizu Note 9 modeli 1729 TL‘ye satılıyor.

Uzun süredir teknoloji basınında yer alan Kerem, başta mobil teknolojiler olmak üzere donanım ve kripto paralar ile de ilgileniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kamera Kıyaslama

Oppo Find X2, Xiaomi Mi 10, Huawei P40 ve Oppo Reno 3 Pro video kıyaslama

Oppo Find X2, Xiaomi Mi 10, Huawei P40 ve Oppo Reno 3 Pro video kıyaslama

2020 yılının en dikkat çeken telefonlarından Oppo Find X2, Xiaomi Mi 10 ve Huawei P40 ile Oppo’nun ülkemize yeni giriş yapan Reno 3 Pro modelini dörtlü kamera kıyaslaması ile karşılaştırıyoruz.


İlginizi çekebilir; Oppo Find X2 pil testi


Arkada 4K 30fps, önde ise 1080p 30 fps olarak kaydettiğimiz videolar konusundaki performans farklarını videomuzda görebilirsiniz.

**Hem Mi 10 hem de Find X2’nin Pro varyasyonları olduğu için P40 Pro yerine P40 karşılaştırmaya dahil edilmiştir.

Devamını oku

Kamera Kıyaslama

Realme 6 Pro, Realme 6, Realme 6i ve Realme XT video kıyaslama

Realme 6 Pro, Realme 6, Realme 6i ve Realme XT video kıyaslama

Bir Hardware Plus klasiği olan dörtlü kamera karşılaştırma serimize Realme 6 ailesi ile devam ediyoruz. Realme’nin yeni tanıttığı Realme 6, Realme 6 Pro, Realme 6i ve bir önceki neslin lideri Realme XT arasında video performanslarına hep beraber göz atıyoruz.

İyi seyirler…

Devamını oku

Kamera Kıyaslama

Huawei P40 Pro, P40, Mate 30 Pro, Honor V30 Pro video karşılaştırma

Yazan:

4’lü kamera kıyaslama videolarımızda bu sefer Huawei P40 Pro, Huawei P40, Huawei Mate 30 Pro, ve Honor V30 Pro modelleri karşı karşıya kalıyor. Bakalım hangi model, hem ön hem de arka kamerada en iyisi?

Devamını oku