Sosyal medya

Haber

TTNET Kitap’ta Can Yayınları’na ait kitaplar %50 indirimli

TTNETKitap

TTNET’in e-kitap platformu TTNET Kitap, binlerce kitabın bulunduğu arşivini hızla genişletiyor. Kitapseverler, Türkiye’nin en önemli yayınevlerinden Can Yayınları’na ait e-kitaplara da TTNET Kitap üzerinden ulaşabilecek.  Üstelik TTNET Kitap kullanıcıları, Can Yayınları’ndan çıkan e-kitapları belirli bir süre için %50 indirimli alabilecek. Konu hakkındaki basın bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“TTNET Kitap’ta Can Yayınları’na ait kitaplar %50 indirimli

TTNET’in e-kitap platformu TTNET Kitap, kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam ediyor. Edebiyat, tarih, politika ve çocuk kitapları başta olmak üzere tüm kategorilerde binlerce kitabın bulunduğu TTNET Kitap, Türkiye’nin en önemli yayınevlerinden Can Yayınları’na ait e-kitapları da okurlarıyla buluşturuyor.

TTNET Kitap, Can Yayınları’ndan çıkan e-kitapları Türkiye’de ilk kez tüm kitapseverlere belirli bir süre için %50 indirimle sunacak. Kitapseverler, 25 Eylül 2014 tarihine kadar TTNET Kitap mobil uygulamalarındaki ve ttnetkitap.com.tr adresindeki alışverişlerinde bu kampanyadan faydalanabilecekler.

TTNETKitap

TTNETKitap

TTNET Kitap kullanıcıları dijital kütüphanelerini, Can Yayınları’ndan çıkan çok önemli eserlerle genişletme fırsatı bulacak. Victor Hugo, Charles Dickens, Dostoyevski, Maksim Gorki gibi yazarların dünya klasikleri; George Orwell, Stefan Zweig ve Albert Camus gibi dünya edebiyatının önemli isimlerinin eserleri; Türk edebiyatından Halide Edib Adıvar, Tahsin Yücel, Murat Gülsoy ve Yekta Kopan gibi yazarlar, TTNET Kitap’ta yer alan Can Yayınları arşivindeki isimlerin bazıları.

Kitapseverlere binlerce elektronik kitabı yanında taşıyabilme ve dilediği zaman okuyabilme kolaylığı sunan TTNET Kitap servisinden, isteyen herkes yararlanabiliyor. Kullanıcılar hem web hem de iOS ve Android tabanlı mobil platformlar üzerinden kitapları inceleyebiliyor ve satın alma işlemi yapabiliyor. TTNET Kitap’tan satın alınan e-kitaplar, tablet, bilgisayar ve akıllı telefonlar gibi farklı cihazdan okunabiliyor. Kullanıcılar offline okuma, not alma gibi seçeneklerden yararlanabildikleri gibi kitabın içinde aradıkları bir bilgiyi, sadece saniyeler içinde bulabiliyor, yazı büyüklüğü ve metin biçimini kendi tercihlerine göre ayarlayabiliyorlar.

Nexus X’in AnTuTu benchmark’ı sızdı

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir