Sosyal medya

Donanım

TP-LINK’ten güçlü Powerbank

TP-LINK’in yeni ürünü TL-PB10400 yedek şarj birimi (powerbank), piyasadaki benzerlerinden çok daha güçlü pile sahip.

TP-LINK, yepyeni bir ürünü satışa sundu. 10400mAh gücünde pile sahip, aynı anda iki cihazı şarj edebilen TP-LINK’in yedek şarj birimi (powerbank), akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarda şarj bitmesi sorununa güçlü bir çözüm oluşturuyor. Konuya ilişkin basın bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

 

“TP-LINK’ten Güçlü Powerbank 

TP-LINK, yepyeni bir ürünü satışa sundu. Akıllı telefon ve tablet bilgisayarların yaygınlaşması ve özelliklerinin artmasıyla sık sık yaşanan şarj bitmesi sorununa güçlü bir çözüm sunarak yeni bir pazara açılan TP-LINK, bu alanda da iddialı olduğunu ilk modeli ile gösteriyor.
TP-LINK’in yeni ürünü TL-PB10400 yedek şarj birimi (powerbank), piyasadaki benzerlerinden çok daha güçlü pile sahip. Bu sayede -akıllı telefonun modeline, özelliklerine ve batarya durumuna bağlı olarak- bir telefonu 3-5 kez şarj edebiliyor. 10400mAh gücünde pile sahip olan ürün, üzerinde bulunan iki farklı USB çıkışı sayesinde aynı anda iki ayrı cihazı (örneğin hem tablet bilgisayar hem akıllı telefonu) şarj edebiliyor.

10400mAh gücünde pile sahip, aynı anda iki cihazı şarj edebilen TP-LINK’in yedek şarj birimi (powerbank), akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarda şarj bitmesi sorununa güçlü bir çözüm oluşturuyor.

10400mAh gücünde pile sahip, aynı anda iki cihazı şarj edebilen TP-LINK’in yedek şarj birimi (powerbank), akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarda şarj bitmesi sorununa güçlü bir çözüm oluşturuyor.

Özellikle seyahatlerde akıllı telefon ve tabletlerin daha yoğun kullanılması sonucu acil olarak şarj gerektiğinde TP-LINK’in powerbank’ı, rahat taşınan boyutu ve güçlü pil özelliği ile çok işe yarıyor. Hem iPhone hem de Android telefonlar için iki farklı USB çıkışı (5V/2A ve 5V/1A) bulunan ürün, bu sayede aynı anda iki farklı cihazı şarj edebiliyor.

Güvenli, sağlam ürün
TP-LINK’in yedek şarj birimi güçlü pilinin yanı sıra sağlamlığı ile de dikkat çekiyor. Kısa devre, yüksel voltaj, aşırı gerilim, aşırı ısınma gibi sorunlara karşı cihazı korumaya alan TL-PB10400, kalan pil seviyesini görmeyi sağlayan 4 kademeli LED göstergesiyle donatılmış. Ayrıca ürün el feneri özelliğine de sahip. Özellikle dış mekanlarda, aydınlatılmamış ortamlarda ürün üzerindeki LED el feneri işe yarayan artı bir özellik oluşturuyor.

iPhone, iPAD, Android akıllı telefonlar ve 5V girişli USB ile şarj olan hemen her akıllı cihaz ile uyumlu olan ürün şık tasarımıyla gözlere de hitap ediyor.

 

TP-LINK TL-PB10400 Powerbank
– 10400mAh kapasiteli yüksek performanslı batarya
– Çift USB çıkışı, iki cihazı eşzamanlı olarak hızlıca şarj etmeyi sağlıyor
– iPhone, iPad ve çoğu Android cihaz ile uyumlu
– 500 defadan fazla yeniden şarj etme ömrü
– Bütünleşik kısa devre, yüksek voltaj, aşırı gerilim, aşırı şarj, aşırı deşarj ve aşırı ısınma koruma modülleri emniyetli ve güvenli şarj için koruma sağlıyor
– Bütünleşik LED el feneri bulunuyor
– Dört LED gösterge ışığı şarj durumu ya da batarya seviyesi hakkında bilgi veriyor
– Fiyat: 109 TL + KDV

 

Android Güvenlik Şefi: “Anti-virüs uygulamaları gereksiz”

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval