Sosyal medya

Genel

Realme Watch S Pro detaylı teknik özellikleri sızdırıldı!

Realme Watch S Pro

Realme Watch S Pro modeli çıkışına yakın yeni detaylar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Firmanın yeni akıllı saatinin detaylı teknik özellikleri sızdırıldı.


İlginizi çekebilir; OnePlus 8T Concept tasarımı ile dikkat çekti.


Realme Watch S Pro ile alakalı yeni bir sızıntı daha!

Realme yeni akıllı saati Watch S Pro‘yu kullanıcılarının karşısına çıkarmaya hazırlanıyor. Yıl sonuna doğru piyasaya çıkması beklenen akıllı saat ile alakalı her geçen gün yeni bilgiler çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta tanıtım tarihi sızdırılan akıllı saatin şimdi de detaylı teknik özellikleri Twitter’da ortaya çıktı. Sızıntıları ile adından sıkça söz ettiren Mukul Sharma, firmanın yeni akıllı saatinin detaylı bütün teknik özelliklerini takipçileri ile paylaştı.

Teknik özellikleri bakımından Çinli rakiplerine benzer özellikler sunan akıllı saat, özellikle şarj konusunda öne geçmeyi planlıyor. Normal şartlarda yıl sonunda küresel pazara çıkış yapması beklenen akıllı saatin, ilk olarak Hindistan’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Tahminlere göre 23 Aralık tarihinde yapılacak tanıtım ile bizleri karşılayacak olan yeni nesil akıllı saat, Hindistan’da başlayacak satışın ardından Avrupa’da satışa çıkarılacak. Fiyat performans konusuna daha çok odaklanacağı düşünülen akıllı saatin fiyatı henüz ortaya çıkmadı. Eylül ayında ilk kez IFA 2020‘de gösterilen ve resmi tanıtım için 2020 yılının son çeyreği adres gösterilen akıllı saat, bakalım beklentileri karşılayabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Fuat Keleş

Taze mühendis, çizgi roman ve teknoloji sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval