Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Prestigio MultiStore’da Denemeden Alma!

Prestigio’nun Android mağazası MultiStore’da yer alan ücretli oyunların denemek için ücretsiz olarak indirilip oynanabilmesi uygulaması başladı. Konu ile ilgili basın bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Prestigio MultiStore’da Denemeden Alma!

Prestigio’nun mobil cihazlarda çalışmak üzere özenle seçilmiş uygulamalara kolay erişim sunan MultiStore uygulama mağazasındaki ücretli oyunlar artık herhangi bir ücret ödemeden indirilebiliyor. Bu sayede kullanıcılar oyunu satın almadan önce deneme şansı yakalamış oluyor. Üstelik oyunlar çeşitli kısıtlamalar içeren demo sürümleri olarak değil tam sürüm olarak indirilebiliyor.

MultiStore

MultiStore

Ücretsiz olarak oynanabilecek oyunlar arasında Ice Rage:Hockey, Sky Aces II, Heroes: A Grail Quest, Strategy & Tactics: WW II gibi popüler oyunlar bulunuyor.
Prestigio MultiStore’dan uygulama ve oyunları indirebilmek için ücretsiz olarak bir Prestigio ID’si oluşturmak yeterli oluyor. Oluşturulan bu hesap ile Prestigio’nun bulut depolama servisi MultiCloud’a ve e-kitap servisi eReader’a da giriş yapılabiliyor.

MultiStore aracılığıyla cihazınıza kurduğunuz uygulamalar için bir güncelleme çıktığında MultiStore sizi hemen uyarıyor.

MultiStore aracılığıyla cihazınıza kurduğunuz uygulamalar için bir güncelleme çıktığında MultiStore sizi hemen uyarıyor.

MultiStore aracılığıyla cihazınıza kurduğunuz uygulamalar için bir güncelleme çıktığında MultiStore sizi hemen uyarıyor. Farklı bir Prestigio cihaza geçiş yaptığınızda ise uygulamalarınız da sizinle birlikte geliyor. Hatta ücretli olarak satın aldıklarınız bile! Bir kez satın aldığınız bir uygulamayı tüm Prestigio akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz.
MultiStore’da sadece Prestigio kullanıcılarına özel indirimler ve avantajlı teklifler de bulunuyor. Ödemeler için PayPal ve kredi kartları kullanılabiliyor.

iPhone 6′nın çıkış tarihi aralığı belli gibi

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval