Sosyal medya

Haber

League of Legends Türkiye Kupası heyecanı Ege Bölgesi’nden BaBs’ın şampiyonluğuyla sonuçlandı!

League of Legends

Tüm Türkiye’yi Kapsayan League of Legends Türkiye Kupası Final heyecanı bu yıl 1-3 Ağustos Tarihleri Arasında Yaşandı. Finalin kazananı ise BaBs takımı Oldu. Konu ile ilgili basın bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“League of Legends Türkiye Kupası Heyecanı Ege Bölgesi’nden BaBs’ın Şampiyonluğuyla Sonuçlandı!

Aralık ayından başlayarak 8 ay boyunca devam eden League of Legends Türkiye Kupası, Türkiye’nin 7 bölgesinde 81 ilde Riot Games Ekibi’nin de katılımıyla düzenlendi. Her ay bir bölge şeklinde gerçekleşen turnuvanın final heyecanı ise 1-3 Ağustos tarihleri arasında Riot Games Türkiye ofisinde yaşandı. Nefes kesen performansıyla rakibi Zocco’s eSports Club ‘ı 3/1 mağlup eden BaBs takımı, Türkiye Kupası Şampiyonluğunun ve 12.000 TL lik para ödülünün sahibi oldu.

League of Legends Türkiye Kupası Heyecanı

League of Legends Türkiye Kupası Heyecanı

Türkiye Kupası için Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 1200 takım kayıt yaptırıp mücadele etti. 8 ay boyunca devam eden maçlarda bölgelerinin birincisi olan 8 takım, 1 Ağustos Cuma günü Riot Games Türkiye ofisinde yapılan Çeyrek Final maçlarında tüm hünerlerini Türkiye Kupası, için sergiledi. Çeyrek Final’den başarıyla ayrılan BaBs, Zocco’s eSports Club, Insert Noob Here ve Team Power takımları 2 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilen Yarı Final karşılaşmalarında Türkiye Kupası finalinde yarışabilmek için ter döktü.

League of Legends Türkiye Kupası Heyecanı

League of Legends Türkiye Kupası Heyecanı

Turnuvanın heyecanla beklenen final karşılaşması ise 3 Ağustos Pazar günü kıran kırana geçti! İlk üç sıraya giren takımlar Türkiye Kupası kapsamında kazandıkları 21.000 TL’lik para ödülünü evlerine götürdü. 1-3 Ağustos tarihlerinde gerçekleşen tüm Türkiye Kupası karşılaşmaları ise LoL TV ekranlarından canlı olarak yayınlandı.”

 

Çin’de birebir iPhone 6 klonu ürettiler

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir