Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Kadir Çöpdemir, Turkcell reklamı için 30 yaş yaşlandı

Turkcell‘in İşte Teknoloji Hamlesi kapsamında Kobi’leri büyütmek, müşterisine ulaşmasını sağlamak amacıyla hazırladığı ”Kobi’nin Pazarlama Hamlesi” reklam filmi, 20 Kasım Çarşamba akşamı yayına girdi. Filmde bir işletme sahibini canlandıran Kadir Çöpdemir, aynı zamanda karakterin dedesi olarak karşımıza çıkıyor. Çöpdemir, “dede” rolü için 30 yaş yaşlandırıldı. Kadir Çöpdemir’in gençlik ve yaşlılık halinin makyajı, ülkemizin en önemli plastik makyaj uzmanı Derya Ergun tarafından yapıldı. Yaklaşık 4 saat süren makyaj uygulaması için malzemeler özel olarak yurt dışından getirildi.

kadir-copdemir-turkcell-reklami

Bir reklam, iki Kadir Çöpdemir!

Reklamın senaryosu gereği, esnaf rolündeki torun Kadir Çöpdemir, teknoloji ile mesafeli olduğundan işlerini büyütememektedir. Bu nedenle sıkıntı yaşarken şirketin kurucusu dedenin duvarda asılı fotoğrafı canlanır ve “o işe Turkcell bakıyor” mesajını verir. Reklamda, teknoloji ile yakın olmayan çok küçük ölçekli bir şirketin bile “İşte Teknoloji Hamlesi” sayesinde yeni çağın pazarlama tekniklerini kullanabileceği ve bu sayede yeni müşterilere ulaşarak büyüyebileceği vurgulanıyor

Prodüksiyonunu Böcek Yapım’ın yaptığı filmin çekimleri, Sirkeci’de senaryoya göre yeniden dekore edilen bir kumaşçıda gerçekleştirildi. Çekimler toplam 16 saat sürdü.

Bir efsane öldü! Huzur içinde yat Winamp

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval