Sosyal medya

Kripto Para

Grayscale DeFi fonu başlattı!

Dünyanın en büyük kripto varlık yöneticisi olan Grayscale, yeni fon teklifi ile ürünlerini genişletiyor. Grayscale, DeFi fonu ile kripto ürün teklifine bir yenisini daha ekliyor. Kripto varlık yöneticisi, Bitcoin ve diğer altcoin yatırım fonları sunmasıyla tanınıyor. DeFi fonu ise şirketin oldukça popüler defi ekosistemine ilk girişini oluşturacak.

Grayscale DeFi fonu

Grayscale DeFi fonu, şirketin ikinci çeşitlendirilmiş fon teklifi olacak. Fon, aşağıdakilerden oluşan Coindex DeFi Endeksini takip edecek:

  • Uniswap ( UNI), % 49.95
  • Aave ( AAVE), %10,25
  • Compound (COMP), %8.38
  • Curve Dao Token (CRV), %7.44
  • MakerDAO (MKR), %6.49
  • SushiSwap (SUSHI), %4.83
  • Synthetix (SNX), %4.43
  • Yearn.finance (YFI), %3.31
  • UMA (UMA), %2.93
  • Bancor (BNT), %2.00

Fon, akredite yatırımcıların önde gelen DeFi piyasasına katılma imkanı sunuyor. Grayscale DeFi fonları uygun yatırımcılar için günlük aboneliklere açık. Fonların hisseleri ikincil bir piyasada piyasaya sürülecek. Grayscale tarafından piyasaya sürülen on altıncı genel yatırım ürünü olacak.

Yeni gelişme için Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein şu ifadeleri kullandı:

“Grayscale, yatırımcıların dijital varlık ekosisteminin yeni ve heyecan verici bölümlerine erişmeleri için fırsatlar yaratmaya odaklanmaya devam ediyor. Merkezi olmayan finans protokollerinin ortaya çıkması, finansal hizmetler sektörünün geleceğini yeniden tanımlayabilecek teknolojilerin açık örneklerini sunmaktadır. Grayscale’in güvenilir, güvenli ve sektör lideri yatırım ürünü yapıları aracılığıyla yatırımcılara DeFi’yi sunmaktan gurur duyuyoruz.”

Grayscale, herhangi bir düzenlenmiş yatırım ürününün yokluğunda birkaç kurumsal yatırımcı için bir yatırım seçeneği haline geldi. Dijital varlık yöneticisi, amiral gemisi yatırım ürünü Grayscale Bitcoin Trust’ı yakın gelecekte bir Bitcoin ETF’ye dönüştürmek için çalışıyor ve CEO Sonnenshein, onayın “eğer” yerine “ne zaman” meselesi olduğuna inanıyor. SEC’in mevcut gecikmelere rağmen sonunda Bitcoin ETF’yi onaylayacağından emin.

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Sena Sarıoğlu

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisi. Blok zincir teknolojisi ve kripto para birimlerine yönelik çalışmalar yapıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir