Sosyal medya
Pancake Swap İle Ta...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Pancake Swap İle Tanışmak

 

Frkrbk
Yeni Üye
Katılım: 2 ay önce
Mesaj: 1
Konuyu başlatan  

     Birçogumuzun yeni fırsatlar aradığı bir döneme girdik. Geçmişe baktığımızda insanlar yatırım fırsatlarını menkul, gayri menkul, döviz ve emtia ile değerlendirirken bir anda hayatımıza kripto para ve dijital platformlar girdi. Tutar mı? Olur mu? soruları yanıtlarını dahi bulamadan bir anda kendimizi tabiri caizse sanal ekonominin içinde bulduk.

     Ben de bu süreçte herkesin yeni arayışlar içerisinde olduğu gibi araştırmalara çıktığım bir anda Ersin Akman Bey'in Pancake Swap ile ilgili hazırladığı video ile tanıştım. O kadar açık ve net bir şekilde anlatılmıştı ki kafamda hiçbir soru işareri kalmadan kendimi arama motorlarında buldum. 

     Ersin Bey ne kadar güzel dille anlatsada bir yatırım yapmak için önce inanmam gerekiyordu. Platformları altına üstüne getirerek swap projesinin hedeflerini, detaylarını, altyapısını keşfetme fırsatı yakaladım. İlk başta inanmadığım bu işe 4500 dolarlık bütçe ile giriş yapma kararı alarak birim başı 2.5 💲 dan cake cüzdanı oluşturdum.

   İkinci aşama farm üzerinde stake yaparak cake sayısını artırmaktı. Biraz zorlansamda araştırarak ve sorarak bu işinde üstesinden gelmeyi başardım. Vakit kaybetmeden pool üzerinde cake stake etmeye başladım.

reklam
Aorus reklamı

   Süreç o kadar güzel gidiyordu ki alışılagelmiş monoton yatırımlar dışında adeta hergün kümesime girip tavuklarım kaç adet altın yumurtlamış diye bu işten keyif almaya başladım.

   Şuan için dolar yaklaşık 7 lira ve cake an itibariyle 19.2 dolar. Moraller yerinde ve uzun yıllar sonra yapmış olduğum yatırımdan hem keyif alıyor hemde kazanıyorum. Pancake fiyatının bu kadar hızlı artması bazen beni korkutsada projeye olan inancım herşeyi geride bırakıyor. 

   Şansımı daha fazla zorlamayı düşünmüyorum. Zirvelere çıkmışken kazancımın birçoğunu çekerek geriye cüzi miktarda cake bırakıp büyüme trendinin devam etmesi halinde yeni altın yumurtalarımdan nemalanmak istiyorum 🙂

   Tabiki bu anlattıklarım bir yatırım tavsiyesi olmayıp kısa sürede bizzat yaşadığım tecrübe paylaşımıdır.

   Pancake Swap ile tanışma vesilesi sunan Ersin Bey'e teşekkür eder tüm takipçilere bol kazançlı ve az riskli yatırımlar dilerim.

   Ha bu arada geçen hafta eşim sabah kahvaltısında pancake yaptı ve afiyetle yedik. Gerçekten denemelisiniz. Tabiki Swap'ı değil pancake'i 😉

Bu konu 2 ay önce 2 kere Frkrbk tarafından düzenlendi

Alıntı
Ersin Akman
Yönetici
Katılım: 8 sene önce
Mesaj: 16
 

Kardeşim öncelikle hayırlı olsun.

Lütfen sen de burada her yaptığınişlemi detaylı olarak paylaş, böylece tarihe not düşmüş olalım.

Başka projeler hakkında araştırma yapıp bilgi edinirsen onu da bizlerle paylaşmayı ihmal etme lütfen 👍 👍 👍 

 

 

Bu arada konuyla ilgili haberimize https://hwp.com.tr/pancakeswapa-10-bin-tl-yatirdik-177765 adresinden ulaşabilir, videoyu ise bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.

Bu ileti 2 ay önce 3 kere önce Ersin Akman tarafından düzenlendi

...Even the stars look brighter tonight. Nothing's impossible...


CevaplaAlıntı
Paylaş:
Adventure İstanbul

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval

HWP COIN’den Haberler