Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Ezcool’dan dikkat çekici üç yeni Android tablet

Güncel yazılımlı, yüksek performanslı ve uygun fiyatlı Android tablet almak istiyorsanız, bugün sizi sevindirecek bir haberimiz var. Ezcool, 2 yıl garantili yeni Android tabletlerini tanıttı. 7, 9 ve 10.1 inç ekranlı yeni Ezcool tabletler hakkındaki detaylar sizlerle:

Basın Bülteni

Ezcool’dan Standartları Değiştirecek Yeni Tabletler

Ezcool, farklı ekran boyutlarına sahip, bütçesiyle ve performansıyla yüzleri güldürecek üç yeni modeliyle, giriş seviye tablet pazarının standartlarını değiştiriyor. 7”, 9” ve 10.1” ekran seçenekleriyle gelen M3, Z3 ve X5 adlı yeni ürünler, fiyat/performans tabletlerine bakış açınızı değiştirmenizi sağlayacak.

Mobil cihazların, tüketicilerin hayatında her geçen gün daha çok yer edindiği bir dönemdeyiz. Günümüzde neredeyse herkesin bir akıllı telefonu var. Aynı durum yakın zamanda tabletler için de geçerli olacak gibi görünüyor. Türkiye’de tablet satışları her yıl daha da artarak büyüyor ancak yine de henüz tablet sahibi olamamış pek çok kullanıcı var. Bunun başlıca sebebi olarak; iyi performans sunan tabletlerin çok yüksek fiyatlardan satılması gösterilebilir. Bütçeyi daha düşük tutanlar için pek çok fiyat/performans alternatifi mevcut ancak ne yazık ki bugün Türkiye pazarındaki giriş seviye tabletlerin en büyük sorunu; çoğunun kalitesiz materyalden yapılması ve yeterli performansa sahip olamaması.

Türkiye pazarında bugüne kadar satışa sunduğu şık ve kaliteli tabletleriyle adından sıkça söz ettiren Ezcool, yeni ürünleriyle bir kez daha fiyat/performans pazarındaki standartları yükseltmeye hazırlanıyor. Ezcool, farklı kullanıcıları hedeflediği 7”, 9” ve 10.1” ekran boyutlarındaki yeni M3, Z3 ve X5 tabletlerini satışa sundu.

Andoid 4.2.2 İşletim Sistemiyle Gelen Tabletler, Hafifliği ve İnceliğiyle Dikkat Çekiyor

İşletim sistemi olarak Android’in 4.2.2 sürümünü kullanan tabletlerin, hem işlemcisi hem de GPU’su çift çekirdekli yapıya sahip. Boyutlarına kıyasla süper inceliği ve hafifliğiyle dikkat çeken fiyat/performans kategorisindeki tabletler, 1024×600 piksel çözünürlükte ekrana sahip olmanın yanı sıra çift kamera ve HDMI desteği de sunuyor. 8GB’lık dahili depolama alanına sahip yeni nesil Ezcool tabletlerde 1GB’lık DDR3 bellek yer alıyor.

Ezcool Z3

Ezcool Z3

7” ekranıyla mini tablet severlere hitap edecek M3, siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı renk seçeneğiyle, kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kullanıcıların kolayca yanında taşıyabileceği tablet yalnızca 11mm inceliğinde ve 312gr ağırlığında.

Ezcool M3

Ezcool M3

Daha büyük ekran tercih etmek isteyenler için ise 9 inçlik Z3 ve 10.1 inçlik X5 seçenekleri yer alıyor. Z3 ve X5 de benzer şekilde boyutlarına oranla ultra inceliği ve tüy kadar hafifliğiyle dikkat çekiyor. 10,5mm inceliğinde Z3 482gr ağırlığında iken, 11,5mm’lik X5, 572gr ağırlığında.

ezcool-x5

Ezcool X5

Ezcool’un giriş seviye tablet segmentinde standartları yükseltecek yeni tabletlerine incehesap.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürünlerle ilgili detaylı bilgiler için ezcool.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook, Gmail ve Twitter hesabınız hacker tehditi altında

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir