Sosyal medya

Kripto Para

Bugün en iyi performans gösteren altcoinler: SNX, TEL, OKB

Kripto para birimi endüstrisinin toplam piyasa değerindeki %1,99’luk büyüme alkışı hak ederken, bir zamanlar mayıs ayında kaydettiği 2,5 trilyon dolardan hala çok uzak. Tesla CEO’su Elon Musk tarafından yayılan Korku, Belirsizlik ve Şüphelere (FUD)  ve Çin’in ardı ardına  gelen kripto paralara yönelik sert söylemleri, düşüşün en büyük etkenleri oldu. Bu gelişmeler, haftalardır birçok kripto paranın en düşük seviyeleri görmelerine neden oldu. Şu anda, kripto para ekosistemi, güçlü bir ticaret hacminin gösterdiği gibi, satış faaliyetlerinin boğaların gölgesinde kaldığı bir hafta sonu kaydetti. Bunun ardından gelen etki, bazı altcoinlerde büyük bir fiyat sıçramasına neden oldu. İşte en iyi performans gösteren altcoinler: SNX, TEL, OKB.

OKB (OKB)

en iyi performans gösteren altcoinler

OKB, son 24 saatte %13.03 artarak 10.90 dolara yükselerek bugün en iyi performans gösterenlerden biri olmaya devam ediyor. OKB, iki aydan uzun bir süre önce elde ettiği 44.17 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) düşerek, piyasadaki düşüşten o da kendi payını aldı. Kripto para ATH fiyat seviyesinin %75 altındayken, 2019’dan bu yana ulaşılan tüm zamanların en düşük (ATL) değeri olan 1,25 dolardan daha iyi performans gösterdi.

TEL (Telcoin)

 

Telcoin, son 24 saatte %25.85 artışla ile 0.01949 dolardan işlem gören düşük fiyatlı altcoinlerden biri. Telcoin kriptolar, blok zinciri ve telekomünikasyon endüstrisi arasında bir köprü görevi görecek şekilde tasarlanmış olsa da, havale endüstrisinde özellikle dikkate değer bir çekiş kazandı. Telcoin’in dikkat çekici büyümesi, onu yaklaşık bir yıl önceki ATL’sinden %29.000’den fazla yukarı itti.

SNX (Synthetic)

DeFi tokeni SNX, %20,33 artışla 13,18 dolara yükselerek emsalleri arasında en iyi performans gösterenlerden biri.  Bir türev piyasası olarak SNX, kilitlenen toplam değerde (TVL) 1.87 milyar dolara sahip.

 

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Sena Sarıoğlu

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisi. Blok zincir teknolojisi ve kripto para birimlerine yönelik çalışmalar yapıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir