Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

Bankaların tercihi Türk Telekom

Türk Telekom, kurumsal müşterilerine sunduğu hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetlerle, bankacılık sektörüne erişim altyapısı desteği sağlıyor. Türkiye’de birden fazla şube ile faaliyet gösteren bankaların yüzde 93’ü kurumsal erişim desteğini Türk Telekom’dan alıyor. Konu hakkındaki basın bültenini aşağıda okuyabilirsiniz.

“Bankaların tercihi Türk Telekom

Türk Telekom, yaygın iletişim ağı ile bankacılık sektörüne hizmet veriyor. Özellikle güvenlik, hız ve kalitenin önemli yer tuttuğu bankacılık sektöründe birden fazla şubesi olan bankaların yüzde 93’ü Türk Telekom’dan kurumsal erişim desteği alıyor.

Akarca: Hız, güvenlik ve yaygın ağ arayan bankaların tercihi Türk Telekom
Ülke çapında 81 ilde 182 bin kilometrelik fiber optik ağla kurumsal müşterilerine hizmet vermeyi sürdürdüklerini belirten Türk Telekom Kurumsal Müşteri Başkanı Mehmet Ali Akarca “Güçlü altyapımızla bankalara Türkiye’nin her köşesinde ihtiyaçlarına uygun hız seçenekleri ile güvenli ve kaliteli hizmet sağlıyoruz. Tercihe bağlı olarak 10 Gbps’e kadar hız sunuyor, ağ güvenliğini ve kullanılabilirliği garanti altına alıyoruz. Bankalar, Türk Telekom’un Türkiye çapında yayılmış alt yapısı ve organizasyonu sayesinde bir sınırlama olmadan iş kapasitelerini daha büyük bir coğrafi alan üzerinde genişletme imkânı buluyor” diye konuştu.

Türk Telekom Kurumsal Müşteri Başkanı Mehmet Ali Akarca

Türk Telekom Kurumsal Müşteri Başkanı Mehmet Ali Akarca

 

Yabancı sermayeli bankaların tümü Türk Telekom’u tercih ediyor
Türkiye’de faaliyet gösteren toplam 45 bankadan 16’si tek şube ile hizmet verirken, birden çok şubesi olan 29 bankadan 27’si Türk Telekom’un Kurumsal Erişim Hizmetleri’nden yararlanıyor. Türk Telekom’un hizmet ağı toplamda bankaların yüzde 93’üne destek sağlarken, ülkemizde birden fazla şube ile faaliyet gösteren yabancı sermayeli bankaların ise tamamı Türk Telekom’u tercih ediyor. Ülkemizde birden fazla şubesi bulunan yabancı sermayeli 12 bankanın tümü iletişim altyapısında Türk Telekom Kurumsal Erişim Hizmetleri’ni kullanıyor.

 

Video: Battlefield 4′ten yeni bir ek paket; Dragon’s Teeth

Günün Alışveriş Fırsatı: General Mobile GM21 Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 2: Yeni Samsung Galaxy A Ailesinin fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz!

Günün Alışveriş Fırsatı 3: Yenilenen Reno 5 ailesinin fiyatlarına buradan bakabilirsiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir
Murat Halilbeyoğlu

Nobody knows...

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval