Sosyal medya

Akıllı Telefonlar

4,7 inç iPhone 6’yı 2014’te görürseniz şaşırmayın

Apple’ın yeni iPhone’ları henüz çok taze ama, teknoloji dünyası şimdiden bir sonraki iPhone’un haberleriyle çalkalanmaya başladı bile. Eğer piyasadaki iPhone’ların ekran boyutunu küçük buluyorsanız, sizleri çok sevindirecek bilgilerle karşınızdayız. NPD/DisplaySearch Çin Yardımcı Başkanı David Hsieh, Apple’ın daha geniş ekranlı bir iPhone 6 ile karşımıza çıkacağına inanıyor. Ekran boyutu çeşitliliğinin artacağı iddia edilen Apple’ın, 4,7 inç ve 5,7 inç ekranlı yeni iPhone’larla karşımıza çıkacağı iddia ediliyor.

Hsieh ayrıca 13 inç ekranlı iPad’in önümüzdeki yıl içerisinde piyasaya çıkacağını öngörüyor. Apple’ın masaüstü bilgisayarlarla kapışacak kadar güçlü 64-bit A7 mobil işlemcisinin gücünü daha geniş ekranlarda gösterme ihtimali oldukça yüksek.

iphone-6-konsept

Tüm bu iddiaların dışında Apple’ın bir de bükülebilir ekranlı iWatch akıllı saati hakkında öngörüler var. David Hsieh, 1,3 ya da 1,63 inç ekranlı bükülebilir AMOLED ekranların iWatch için geliştirildiğine inanıyor. Apple için 2014 yılı, ilklerin yılı olacak gibi görünüyor. Tüm bu bilgileri bir de sızıntı tabloyla sonlandırıyoruz sevgili Hardware Plus Online takipçileri. Eğer bu tablo gerçekleri yansıtıyorsa, 2014 yılında seyredin gümbürtüyü diyoruz.

apple-2014

Nexus 5′in Japonya çıkış tarihi ve fiyatı sızdırıldı

Bunlar da ilginizi çekebilir
Yıldıray Gökkaya

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HWP Podcast

Teknoloji gündemini HWP’den dinleyin! Podcast’imize abone olun.

Apple PodcastsSpotifyGoogle PodcastsKarnaval